+38(055) 270-80-38

+38(055) 270-80-38

  Illustration

  Привіт!

  Вас вітає країна дитинства, сучасного європейського відпочинку та оздоровлення «Дельфін». Якщо Ви обираєте місце для якісного, здорового, безпечного, організованого та культурно - розвиваючого відпочинку, то Вам до нас.

  Творчий проєкт"Art платформа"

  Дата: 10.07 - 24.07.2020Вартість путівки: 12 000 грнНапрям: мистецькийСтудії: міхенді, ебру, квілінг, інтуітивне малювання; спортивні: футбол, сапбордінг, волейбол; студії за бажанням : астрономічна, акторська школа

  Для творчих дітей – творчий відпочинок.
  Ми зібрали майстрів зі всієї України, ваших дітей чекають арт-студії з різних видів мистецтва: міхенді, ебру, квілінг, валяння та виробів з фетру. Що може бути краще, ніж поєднання мистецтва, спорту, анімаційних програм на басейні та вечірніх шоу? На проєкті «Аrt платформа» на відпочиваючих очікують вечірки «Street party», «Gansta party». Тільки на цій зміні майстер клас виробів з ювелірної смоли «Аrt погляд».
  Творити та витворяти ми зможем разом і тільки на «Аrt платформі».
  Результат: кемпери матимуть навички з обраного виду мистецтва, матимуть готовий продукт (вироби ебру,квілінг,валяння тощо); освоять теоретичні відомості з історії мистецтва; навички колективної праці, демонстрації виготовлених виробів тощо.

  Творчий проєкт"Я майбутнє України"

  Дата: 25.07 - 30.07.2020Вартість путівки: 12 000 грнНапрям: художньо-естетичний, розважальнийСтудії: школа ведучих, хореографічна, арт студії за смаком; спортивні секції: сапбордінг, футбол, волейбол, настільний теніс, плавання.


  Блогерський проєкт"Tik Tok"

  Дата: 01.08 - 16.08.2020Вартість путівки: 12 000 грнНапрям: блогінг, розважальнийСтудії: школа блогінгу, школа ведучих, фото студія, хореографічна, арт студії за смаком; спортивні секції: сапбордінг, футбол, волейбол, настільний теніс, плавання.

  Ви помітили, що ваша дитина намагається стати блогером? Веде свій ютуб канал? Розвиває свій Тік ток? Хто може краще скоригувати та направити аніж блогер?
  Саме на цьому проєкті працюватиме школа блогінгу, школа ведучих, курс ораторського мистецтва, фото – студія та традиційні хореографічна, арт студії за смаком, сапбордінг, футбол, волейбол, настільний теніс, плавання. Щоденні активіті на басейні, танцювальному майданчику, на узбережжі – це круті локації для роликів, тік-токів та селфі.
  Тік ток – лайкни літо з Дельфіном.
  Результат: кемпери запишуть власний блог, влог; за допомогою програм вдосконалять свої соціальні сторінки; знатимуть секрети трендових блогерів.

  Кіно - проєкт"Netflix"

  Дата: 16.08 - 29.08.2020Вартість путівки: 12 000 грнНапрям: акторський, шоу-розважальнийСтудії: акторська школа, курс ораторського мистецтва, хореографічна, арт студії за смаком, сапбордінг, футбол, волейбол, настільний теніс, плавання.

  Акторство – починається з літа у Дельфіні.
  Найкраще літо для майбутніх акторів, співаків, танцорів – у нас! Повітря наповнене творчістю. Співай, танцюй на басейні, на пляжі, на сцені – простір для розвитку та відпочинку. Тільки на проєкті- школа акторської майстерності та ораторського мистецтва. Тематичні вечірки « Піжама party», «Барбекю party». В результаті наші кемпери покажуть виставу, а спогади залишаться надовго.
  «Життя – це гра, а люди в ній актори» - ви згодні? Тоді долучайся до літньої гри на проєкті «Netflix»

  Результат: кемпери своїми творчими медіа групами створять короткометражну стрічку, кліп , або нарис; навчаться азам кінематографу; отримають досвід кінематографічного плану.

  А щоб ви не сумували за вашою малечею щоденні фотосесії та звіти у наших соціальних мережах

  Контакти

  Адреса:

  вул. Цукури, 14, СкадовськХерсонська область, Україна

  Працюємо:

  7/11/7 

  Писати:

  Дякуємо!

  Ми з Вами зв'яжемося

  Can't send form.

  Please try again later.