+38(055) 270-80-38

+38(055) 270-80-38

  Illustration

  Привіт!

  Вас вітає країна дитинства, сучасного європейського відпочинку та оздоровлення ДЗСТ «Дельфін». Якщо Ви обираєте місце для якісного, здорового, безпечного, організованого та культурно-розвиваючого відпочинку, то Вам до нас.

  Зміна "Unique Sport"

  Дата: 01.06.-14.06.2020Вартість путівки: 13 720 грнНапрям: спортивно-розважальнийВиди спорту: сапбордінг, футбол, волейбол, настільний теніс, регбі, міні-футбол, пляжний футбол, легка атлетика, боротьба, плавання, водне полою

  Літо – це час відпочинку, розваг та нових знайомств. Що може бути краще, ніж відпочинок з однодумцями, такими спортсменами як і ваша дитина? Тренери – майстри спорту України, які протягом зміни будуть корегувати вміння та навички з різних видів спорту. Щодня працюють студії за смаком: акторська студія, арт – студія, хореографія та інші. Щоденні квести, шоупрограми та вечірки не дадуть сумувати вашій дитині. На зміні «Uniquesport» на вас чекає «Пляжна вечірка», вечірка на басейні «Pin - up Party». А саме у сезоні 2020 буде змога кожному привести з крутого майстер класу сувенір, МК на цій зміні – розпис футболки «Uniquesport». Щоденні фотосесії, спортивні та розважальні програми, що може бути краще?P.S. Чекаємо спортивні колективи на збори.

  Зміна "Art платформа"

  Дата: 16.06.-29.06.2020Вартість путівки: 16 800 грнНапрям: мистецькийСтудії: арт: міхенді, ебру, квілінг, інтуітивне малювання; спортивні: футбол, сапбордінг, волейбол; студії за бажанням : астрономічна, акторська школа

  Для творчих дітей – творчий відпочинок. Ми зібрали майстрів зі всієї України, ваших дітей чекають арт-студії з різних видів мистецтва: міхенді, ебру, квілінг, валяння та виробів з фетру. Що може бути краще, ніж поєднання мистецтва, спорту, анімаційних програм на басейні та вечірніх шоу? На зміні «Аrt платформа» на відпочиваючихочікують вечірки «Streetparty», «Ganstaparty». Тільки на цій зміні майстер клас виробів з ювелірної смоли «Аrt погляд». Творити та витворяти ми зможем разом і тільки на «Аrt платформі».

  Зміна "Світ навиворіт"

  Дата: 16.07.-29.07.2020Вартість путівки:Напрям: робототехніка, наука, екологіяСтудії: робототехніка, «Сучасна наука», астрономічна студія, хореографічна, арт студії за смаком, сапбордінг, футбол, волейбол, настільний теніс, плавання.

  Інтелектуальна молодь відпочиває – особливо. Ви за відпочинок розвиваючий, цікавий та інтелектуально-збагачений? Тоді вам до нас. Студії робототехніки, або «Сучасна наука» - це не лише науково, але цікаво. Літні розваги на басейні та морі, анімації, флешмоби, фотосесії, спортивні змагання. Розваги, студії – на будь-який смак. Відволікти вашу дитину від постійних комп’ютерних ігор можуть наші професійні науковці та педагоги. А майстер клас з розпису скла вітражними фарбами затяне у вир скла та фарб. Нумо в реальну гру з науково – розважальними програмами.

  Зміна "Disney"

  Дата: 16.07.-29.07.2020Вартість путівки: 16 800 грнНапрям: художньо-естетичний, розважальнийСтудії: школа ведучих, хореографічна, арт студії за смаком; спортивні секції:сапбордінг, футбол, волейбол, настільний теніс, плавання.

  Мрія кожної дитини потрапити у Disneyland – ми пропонуємо завітати в Український «Disney». На кемперів чекають найвідоміші мульти – герої, вечірки «Candyparty», «Disneyparty». Вечірні квести, шоу програми, фаєршоу та свято Холі. Щоденна анімація на басейні з фотосесіями – релакс для сучасної молоді. На цій зміні майстер з виготовлення подушки улюбленого герою Disney. Не пропусти можливість - український Disneyland тільки зараз і тільки для наших кемперів.

  Зміна "Tik Tok"

  Дата: 31.07.-13.08.2020Вартість путівки: 16 800 грнНапрям: блогінг, розважальнийСтудії: школа блогінгу, школа ведучих, фото студія, хореографічна, арт студії за смаком; спортивні секції: сапбордінг, футбол, волейбол, настільний теніс, плавання.

  Ви помітили, що ваша дитина намагається стати блогером? Веде свій ютуб канал? Розвиває свій Тік ток? Хто може краще скоригувати та направити аніж блогер? Саме на цій зміні працюватиме школа блогінгу, школа ведучих, курс ораторського мистецтва, фото – студія та традиційні хореографічна, арт студії за смаком, сапбордінг, футбол, волейбол, настільний теніс, плавання. Щоденні активіті на басейні, танцювальному майданчику, на узбережжі – це круті локації для роликів, тік-токів та селфі. Ми пропонуємо майстер клас з виготовлення виробів з полімерної глини «Smarttime». Тік ток – лайкни літо з Дельфіном.

  Зміна "Netflix"

  Дата: 15.08.-28.08.2020Вартість путівки: 13 720 грнНапрям: акторський, шоу-розважальнийСтудії: акторська школа, курс ораторського мистецтва, хореографічна, арт студії за смаком, сапбордінг, футбол, волейбол, настільний теніс, плавання.

  Акторство – починається з літа у Дельфіні. Найкраще літо для майбутніх акторів, співаків, танцорів – у нас! Повітря наповнене творчістю. Співай, танцюй на басейні, на пляжі, на сцені – простір для розвитку та відпочинку. Тільки на цій зміні школа акторської майстерності та ораторського мистецтва. Тематичні вечірки «Піжама party», «Барбекю party». В результаті наші кемпери покажуть виставу, а спогади залишаться надовго. Майстер клас розпису «Екосумок» - не залишить байдужих. «Життя – це гра, а люди в ній актори» - ви згодні? Тоді долучайся до літньої гри на зміні «Netflix».

  А щоб ви не сумували за вашою малечею щоденні фотосесії та звіти у наших соціальних мережах

  Контакти

  Адреса:

  вул. Цукури, 14, СкадовськХерсонська область, Україна

  Працюємо:

  7/11/7 

  Писати:

  Дякуємо!

  Ми з Вами зв'яжемося

  Can't send form.

  Please try again later.